Páni, leto sa pomaly prehuplo do sychravej jesene a za chvíľu tu máme zimu. Nastal čas sa poobzerať po pánskej zimnej bunde Bigstarjeans.sk. Máte tu na výber zo širokej ponuky štýlových zimných búnd. A môžete nakupovať online z pohodlia domova. Len musíte vedieť na čo sa zamerať.

Podľa akých kritérií treba vyberať zimnú bundu?

  • Zamerajte sa na použiteľnosť. Chcete bundu nosiť http://www.airsoft-forum.cz/viewtopic.php%3Ff%3D119%26t%3D18363 len na prechádzkach v meste alebo na zasneženom svahu s priateľmi?
  • V akom ročnom období ju chcete nosiť?
  • Z akého materiálu je vyrobená?
  • Akú veľkosť potrebujete? V ponuke sú od veľkosti S až po XXL.
  • Aký typ postavy máte? Ste vysoký alebo menšieho vzrastu?
  • Obsahuje syntetickú výplň? Vďaka výplni odoláva najmä vlhkosti.
  • V akej farbe ju chcete? Elegantnou čiernou nič nepokazíte. Na zasneženom svahu skôr vynikne bunda v krikľavej farbe a ideálne s vreckom na skypas.

pasnke zimne bundy

Podľa týchto kritérií si výber ľahko zúžite.

Ak patríte medzi biznismenov, ktorý musia vyzerať vždy upravene tak zvoľte pánsky zimný kabát. Je to elegantná verzia kabátov, vhodná na balenie kočiek a pracovné schôdzky. Bohužiaľ, dlhšie nočné prechádzky po meste si v nich neužijete, ak nechcete riskovať zápal pľúc. Obľúbená u pánov, ktorý chcú byť za každých okolností elegantní.

panske zimne bundy

Ak ste nadšenec do zimných športov tak siahnite po zimných turistických bundách. Sú ošetrené proti premokaniu a odolné voči silnému zimnému vetru. Využijete ich na dlhších turistických trasách a bežkách. Potom tu máme na výber aj z lyžiarskych búnd, ktoré páni využijú na lyžiarskych svahoch. Dajú sa nosiť samozrejme aj do mesta. Sú nepremokavé, zateplené, majú vnútorné aj vonkajšie vrecká. Majú kapucne, ktoré môžu byť odnímateľné. A viete si vybrať zo širokej škály farieb. Od klasických farieb až po extravagantné. Lyžiarske bundy sú obľúbené aj u teenegarov a mladých ľudí. Dokážu vás ochrániť pred nepriaznivým počasím. Zvážte všetky vaše požiadavky a vyberajte s rozumom. Pri výbere zimnej bundy nepozerajte len na cenu.