Áno presne tak animované filmy sú lepšie a lepšie .  No my sme sa pozreli na tie ktoré boli nakrútene v roku 2016 a 2017 a máme najlepší  výber filmov pre Vaše deti.

drak

1. Mini Šéf ( Baby Boss ) 2017 – Malé bábätko ktoré navonok pôsobí nevine ale skutočnosť je ale iná. Je to malý biznismen ktorý ovláda svet z jednej ruky. Tento animák prináša kopec zábavných pasáži a humoru o ktoré nesiete prísť.
2.Lichožrúti 2016 -Malé neviditeľné tvory. Príbeh o malom Jihlikovy ktorému zomrel dedko a musel ísť zo svojím strýkom u ktorého ho čakalo dobrodružstvo. Aké ? Sa dozviete v filme.
3.Trolovia – Príbeh o šťastných škriatkov ktorý najviac zo všetkého miluje hudbu, tanec a spev, no ale príbeh sa zamotáva a jeho rozlezenie sa dozviete z filmu.
4.Tajný život mašličkou – Viete čo robí váš domáci malíček keď nie ste doma ? Užívajú si život o ktorom ani vy sami neviete. Zábava ktorá vás nabije pozitívnou energiou.

5.Hladá sa Dori – Pokračovanie od úspešného animáku Hľadá sa Nemo. Rybička Dory ktorá dosť často zabúda sa rozhodne že pôjde hľadať svoju rodinu. Tento príbeh je zamotaný tak že zabudnete kto je rybička Dori.
6.Mali princ – Príbeh o malom chlapcovi ktorý objavuje svet. No tento chlapec vyrastie a zabudne na všetko čo zažil. Do príbehu sa zapletie dievčatko ktoré pomôže chlapcovi vrátiť všetko do starých koľaji aby svet znova ožil.
7.SpongeBob vo filme – Je príbeh animovanej špongie. Určite tento animák veľmi dobre poznáte zo seriálu , takže ho netreba veľmi predstavovať.
8.Upps – Noe ušiel – je príbeh zo zvieracej ríše. A na ostrove vznikne potom a lev kráľ zvierat zvoláva všetky zvieratá na výber na Noemovu archu. No jeden pasažier sa stratí..

pohádka

9.Zoo Tropolis – Dobrodružstvo ktoré čaká na zvieratá začína. Príbeh dobrých hlášok a humoru ktorý zaujme každého.
10.Kun-fu Panda 3 – Ďalšie pokračovanie 1,a 2 s svojím príbehom a dobrodružstvo pandy ktorá zo svojim kun fu umením vyhrá bitky zo zlom.
Prajme veľa zábavy pri pozeraní animáku. 😀