Vždy, keď myslím na to, čo by somešte mohla na svojom domove vylepšiť, myslím na niečo praktické. Na niečo, čo by vylepšilo všetko, čo okolo nás je, ale aj to, aby to malo praktický význam. Verte tomu, že všetko, čo je pre vás dôležité je to, aby to malo tento dvojitý význam. Viem, že som možno trochu náročná, ale aj tak si myslím, že som mohla chcieť aj viac. Nie som zase až taká, ako by som mohla byť. Preto, keď som začala myslieť na to, čo by som mohla ešte urobiť, nevyhnutne som musela myslieť na niečo praktické. A chcete vedieť, na čo som prišla?

schody

Začala som myslieť na to,že skutočne najlepšie bude, keď vylepším našu domácnosť niečím, čo bude pre nás bezpečné, no na druhej strane to bude niečo, čo bude vyzerať neuveriteľne dobre. A možno pre nikoho to nebude žiadnym prekvapením, že som vybrala nerezove zabradlie. Čo sa týka materiálu, skutočne nepoznám nič, s čím by sa až tak dobre pracovalo. Vždy som si dala záležať na tom, aby malo všetko jednotný charakter, ale aby sa to aj dobre udržiavalo. A myslím si, že práve toto je niečo, čo ma naozaj baví.

most

Chcela som, aby to pre nás vždy predstavovalo niečo viac. Keď to bude pri schodoch alebo ako ochrana pred pádom zo schodov, môžem si predstavovať, ako tam na Vianoce zavesím girlandu. Alebo ako tade bude schádzať moja dcéra, keď sa bude vydávať a bude sa chystať na odobierku. Je to jednoducho niečo, čo pre nás môže byť prínosné a čo môže byť skutočne perfektné. Chcela by som, aby sa aj táto drobnosť stala symbolom nášho domova. Bude to niečo, čo bude skutočne perfekné. A viem, že ak to niekto ocení, tak to bude určite moja rodina. Pretože aj keď často na všetko šomrú, existujú veci, na ktoré nedajú dopustiť. A toto sú určite ony. Možno sa práve takáto jednoduchá vec stane symbolom našej rodiny. Myslím si, že je to naozaj pekné.