Chcete zažiť niečo nové a dá sa povedať, tak trochu nezvyčajné? Hľadáte spôsob, akým by ste zo svojho života aspoň nachvíľu odstránili napätie a stres? Naše hlavné mesto k tomu ponúka niekoľko odpovedí a možností, ako si trochu užiť a zároveň zrelaxovať. A jednou z najzaujímavejších možností je eroticka masaz bratislava https://bratislavatantra.sk/tag/eroticka-masaz-bratislava/.

  • Nie sú to ale nejaké platené sex služby. Vravíme o tantra salóne a o profesionálnom prevádzkovaní tantrických masáží, ktoré si nachádzajú svojich fanúšikov už aj na Slovensku.

upokoj sa, smerovka

Hoci áno, erotika pri nich pochopiteľne nechýba , pretože niekto už asi vie, že tento typ masáží pracuje so sexuálnou energiou a nemá teda ďaleko od znakov, pohybov a dotykov, ktoré by sa dali nazvať erotickými. Tantra spojená s masážou je špecifická práve tým, že pracuje s dôležitou životnou esenciou, ktorej iné masáže nevenujú dostatočnú pozornosť- so sexualitou a s intímnymi partiami ľudského tela.

  • Ide o tému, ktorá je možno moc tabuizovaná. Ale skrátka je pravda, že sexuálna energia je silnou životnou esenciou a dokáže sa postarať o zvýšenú vitalitu, výkonnosť, radosť a sebadôveru. V neposlednom rade prináša práca s ňou príjemné a dá sa povedať potrebné odstránenie negatívnych blokov.

Cieľom pri tom ale nemusí byť ejakulácia a sexuálne vyvrcholenie. Zostáva to na hranici príjemných pôžitkov a pocitov, ktoré človeka obklopujú po celý čas, čiže asi hodinu, počas ktorej sa takéto postupy praktizujú. Môžete si pod tým predstaviť senzuálne dotyky, čo sa dotýkajú celého vášho tela a vy cítite, ako sa pri tom narába aj s vašou sexuálnou energiou a čerpáte pri tom čerstvé životné sily.

nahá modelka v klobúku

Špecializovaný tantra salón však zvyčajne ponúka pestrejšiu ponuku, okrem „classic tantra“ napríklad aj senzuálnu „body massage“, pri ktorej masérka používa svoje telo. Tu je sexuálny impulz trochu intenzívnejší a preto ide o praktiku vhodnú skôr pre skúsenejších návštevníkov. Pre tých ostatných je najlepšie začať s klasikou.