Chcete zažiť niečo nové a dá sa povedať, tak trochu nezvyčajné? Hľadáte spôsob, akým by ste zo svojho života aspoň nachvíľu odstránili napätie a stres? Naše hlavné mesto k tomu ponúka niekoľko odpovedí a možností, ako si trochu užiť a zároveň zrelaxovať. A jednou z najzaujímavejších možností je eroticka masaz bratislava https://bratislavatantra.sk/tag/eroticka-masaz-bratislava/.

  • Nie sú to ale nejaké platené sex služby. Vravíme o tantra salóne a o profesionálnom prevádzkovaní tantrických masáží, ktoré si nachádzajú svojich fanúšikov už aj na Slovensku.

upokoj sa, smerovka

Hoci áno, erotika pri nich pochopiteľne nechýba, pretože niekto už asi vie, že tento typ masáží pracuje so sexuálnou energiou a nemá teda ďaleko od znakov, pohybov a dotykov, ktoré by sa dali nazvať erotickými. Tantra spojená s masážou je špecifická práve tým, že pracuje s dôležitou životnou esenciou, ktorej iné masáže nevenujú dostatočnú pozornosť- so sexualitou a s intímnymi partiami ľudského tela.

  • Ide o tému, ktorá je možno moc tabuizovaná. Ale skrátka je pravda, že sexuálna energia je silnou životnou esenciou a dokáže sa postarať o zvýšenú vitalitu, výkonnosť, radosť a sebadôveru. V neposlednom rade prináša práca s ňou príjemné a dá sa povedať potrebné odstránenie negatívnych blokov.

Cieľom pri tom ale nemusí byť ejakulácia a sexuálne vyvrcholenie. Zostáva to na hranici príjemných pôžitkov a pocitov, ktoré človeka obklopujú po celý čas, čiže asi hodinu, počas ktorej sa takéto postupy praktizujú. Môžete si pod tým predstaviť senzuálne dotyky, čo sa dotýkajú celého vášho tela a vy cítite, ako sa pri tom narába aj s vašou sexuálnou energiou a čerpáte pri tom čerstvé životné sily.

nahá modelka v klobúku

Špecializovaný tantra salón však zvyčajne ponúka pestrejšiu ponuku, okrem „classic tantra“ napríklad aj senzuálnu „body massage“, pri ktorej masérka používa svoje telo. Tu je sexuálny impulz trochu intenzívnejší a preto ide o praktiku vhodnú skôr pre skúsenejších návštevníkov. Pre tých ostatných je najlepšie začať s klasikou.