Túžite po relaxe a zároveň po atraktívnom zážitku? Chcete spojiť oddych a vzrušenie do jednej súčasti? Dá sa to dosiahnuť s tantrickou masážou.

Áno, presne tak, práve s týmto typom masáže zažijete príjemné uvoľnenie sprevádzané vzrušujúcimi pocitmi. Pretože možno viete, aký je charakter týchto masáží. Sú to erotické masáže sprevádzané senzuálnymi dotykmi po vašom tele. V tantra bratislava vás bude eroticky masírovať atraktívna masérka, ktorú si vyberiete z ponuky. A veru tu je z čoho vyberať!

Žena, fantázia

Vyberať si však okrem masérky budete aj konkrétnu masáž. Ponuka obsahuje niekoľko druhov senzuálnych masáží, ktoré sa od seba nelíšia len svojimi názvami, ale hlavne postupmi, aké sa pri nich aplikujú. Tak napríklad pri body massage masérka nepoužíva len svoje ruky, ale celé svoje krásne telo, ktorým sa bude po vás „kĺzať“.

Špecifickým znakom klasickej tantrickej masáže sú senzuálne dotyky po celom tele, pričom extra pozornosť sa venuje oblasti intímnych partií a najsilenejších erotogénnych zón.

Zaujímavo pôsobí aj masáž pre páry, ktorú si zas môžete vychutnať spoločne so svojou partnerkou/partnerom, pričom každému z vás sa bude venovať iný masér/ka. Pôjde o spoločný zážitok.

Ženský zadok

Kde zažiť tantra massage?

V poslednej dobe nie je tabu, že si ju skúšajú aj zamilované páry vo svojom súkromí, slúži tu často krát ako vzrušujúca predohra. V niektorých prípadoch, ak sa tantra poskytuje na vyššej úrovni, však svojimi účinkami dokáže nahradiť aj klasický sex!

  • Uvoľňuje sa pri nej sexuálne napätie a sexuálne bloky. Pracuje sa pri nej so sexuálnou energiou a prináša veľmi príjemné uvoľnenie, hlavne v závere.

Nezabudnite však, že ak chcete zažiť takýto plnohodnotný pôžitok, je odporučené navštíviť špecializovaný tantrický salón, kde sa zveríte do rúk profesionálnym tantra masérkam. Práve tam pocítite, čo je to skutočná senzuálna masáž.