Vymeniť starý matrac za nový často odkladajú ľudia, ktorí nemajú práve veľa peňazí nazvyš, takže kúpa nového matraca môže výrazne zaťažiť ich rodinný rozpočet. No kúpu nového matraca treba chápať ako úplnú nevyhnutnosť, ktorá ovplyvňuje výrazne aj naše zdravie a množstvo zdravotných problémov má pôvod práve v nekvalitnom spánku. Preto môžu aj sociálne slabšie skupiny takýto problém riešiť nákupom matraca na splátky alebo nákupom akciového produktu s výraznou zľavou.

chudobný

No ani v takýchto prípadoch netreba zabúdať na primeranú kvalitu nového matraca. Kúpou nekvalitného, aj keď finančne veľmi výhodného produktu, si veľmi nepomôžeme. Matrac z podradných lacných materiálov vám bude slúžiť veľmi krátko, takže veľmi rýchlo zistíte, že ste vlastne vyhodili peniaze von oknom. Na trhu je dnes veľa predajcov, ktorí lákajú na lacné produkty, ktorým pripisujú nepravdivé vlastnosti.

Preto pri hľadaní matracov lacných Segum.sk sa vždy zamerajte na kvalitného značkového výrobcu, akým je napríklad slovenský výrobca matracov SEGUM. Ide o veľkého producenta matracov, ktorý na výrobu celého sortimentu používa iba originálne materiály, ktoré plnia vysoké štandardy kvality. Takže aj časť produkcie, ktorá je určená pre zákazníkov zameraných na nižšiu cenu, si drží vždy aj svoju vysokú kvalitu.

posteľ

Výrobca to dosiahne znižovaním nákupných cien od svojich dodávateľov pri nákupe veľkého množstva materiálu. Alebo sa úspora dosahuje pri matracoch, kde sa použije menej vrstiev a vynechajú sa vrstvy z drahších materiálov. Významnou položkou v celkovej cene matraca je aj jeho poťah, takže základné neprémiové poťahy vedia prispieť k podstatnej finančnej úspore. Preto ak budete sledovať pravidelne stránky takého výrobcu, určite natrafíte v krátkom čase na veľmi výhodnú akciovú ponuku, ktorá bude vyhovovať vašim finančným možnostiam. A dozaista to bude aj kvalitný matrac, ktorý vám roky vydrží.