Dnes je skvelý deň máme piatok hurá víkend aj keď pracovný neviem ako kto ja doučujem študentov SŠ aj cez víkend okrem iného písať chcem. Upratovať prať ako každý víkend ale periem aj cez týždeň .Dnes si chcem urobiť manikúru. Včera som si urobila pedikúru ale toľko roboty má človek že tak povediac nestíha. Ja si chcem až stihnem dnes zacvičiť. Včera som bola vybavovať v Zlatých Moravciach celé doobeda potom poobede som išla na nákup kúpila som rôznu drogériu. Tieň taký žlto zelený perleť potom prímer pod MAKE UP ešte sérum masky na pleť aj na bradu. To rôzne v Tesco plus DM a 100 drogéria. Jaj keby som tak mala kopec peňazí tak urobím iné nákupy je to môj relax hobby nakupovanie rozmaznávať sa. Známa aká skúpa ostala ako sa pretvarovala čím majú ľudia viac tak chcú mať ešte viac. Ako sa spieva v piesni CHAMTIVOST KTO MA MILION CHCE DVA doslovne že sa mu mali.

nelakom sa neušetríš

Ale ako klame známa ako vypisuje že nemá čas v pritom nemá robotu vyhodili ju ale nečudujem sa to jej arogantné správanie ku každému chápeš a pod veď má zistenú TETANIU chorá kto by to zobral robiť môže mať aj päť vysoké školy a titule. Robila podľa známosti v SSP radca cirka tri roky a vyletela ale nie len ona viacej ľudí. Ona stále vypráva svoju verziu že robí a doma je celé dni asi sadí v záhrade smiech ona sa vám ani pohnúť nevie lenivá je ani si neuvarí. Len kaše. No nebudem sa rozpisovať lebo by som tu bola týždeň. Len predsa sme rôzny. Ja sa aspoň starám o seba. Ona je taká strelená že jej nič nevyhovie ani  nikto bola vám u kaderníčky a ta jej povedala na základe jej vlasou že ich má ako černošky lebo má hrozne husté brčkavé vlasy. Tak neviem čo by chcela aký strih veď ona má hrubé vlasy zle sa jej čo sa týka toho robí nimi. Nie ako ja že mám rovné vlasy. Ja mám úplne iné zloženie vlasu.

nedaj sa buď v kurze

Veď známa keby sa dala úplne na krátko ostrihať by vyzerala ako jež smiech jej to nejde. Krátky účes. Ona že žehlia vlasy len to hrozne ničí štruktúru vlasu. Ja na jej mieste si to nechám tak. Ona je brčkavá a má veľmi suché vlasy často si ich oleje aj masky dáva. Jaj zabudla som tú prácu čo robila tak pekné prachy dostane a bude jajkať aj mať také tak som ticho ako šva pod chrastou nenamietala by som. No škoda reči. ľudia sme rôzny aký sme lakomí ako sa lakomíme aj pri nákupoch vidím to v obchode samé lacnosti nakupujú ľudia od potravín až neviem po čo. Včera ma stretla od nás čo býva v tu v dedine fuj po záruke potraviny no nečudo je to taká nedá na nič čo dostáva starobný dôchodok plus iné po mužovi všetko odloží. ale nakúpi v Tesco alebo v Kaufland staré vytriedené veci. Ja by som si nedala na seba za 1eur ako že voňavku smrdelo to des ani keby neviem čo bolo. Mňa raz tak nasprejovala  bývala kamoška Marta to používala a smrdelo to mesiac musela viac raz oprať oblečenie nemohla som sa toho zbaviť. Dopraj si občas.