Myslíte si, že si z vás niekto robí srandu, pretože nie je možné len tak si prehodiť cez plece gauč, posteľ či kreslo? Budete milo prekvapení, pretože nerobí!

pohovka

Aj prostriedok na sedenie či ležanie môže s vami cestovať bez toho, aby ste museli mať so sebou zdatných mužov, ktorí vám s presunom nábytku pomôžu. Vy si totiž môžete len tak bez problémov cez plece prehodiť nafukovacie sedačky.
Moderný spôsob pre vytvorenie miesta na sedenie a leňošenie kedykoľvek budete potrebovať. Vďaka nafukovaciemu systému tento kus nábytku ľahko rozložíte aj zložíte a ani pri skladovaní nezaberie moc miesta. A dokonca ani pri cestovaní, takže v pohode tieto pohovky zbalíte do kufru auta či na bicykel a môžete sa tešiť na zážitky.

Nafukovacie sedačkysú vhodné nielen na cesty, ale aj priamo do vašej domácnosti či kancelárie.Sú natoľko pohodlné, že ich s radosťou využijú dospelí a deti. Sú obľúbené vďaka farbám, veľkosti a hlavne komfortu, ktorý poskytujú. Zaboriť sa do nich je ako splniť si celoživotný sen o tom, že keby ste nemuseli, tak nevstanete z postele.

Kus nábytku, ktorý je jednoducho návykový a každý na ňom bude chcieť sedieť či ležať.
A čo viac, predstavte si, že cestujete na festival, kde každý bojuje o dobré miesto a občas je dobré si aj niekam sadnúť.Vy si budete môcť nakoniec nielen sadnúť, ale aj ľahnúť. Nebudete viac poznať bolesť nôh zo státia či bolesť chrbtice, pretože si vždy budete mať na čom odpočinúť.

gauč

Hodia sa aj ako kus zábavného nábytku pre vaše deti. V detskej izbe bez pochýb nájdu svoje využitie a často skončia aj ako skákacia atrakcia. Vzhľadom k tomu, že ide o mäkký materiál, vaše deti sa na tomto nábytku nezrania.
Jedným nápadom máte vyriešené sedenie v obývačke, detskej izbe, na záhrade, pri mori či jazere, na chate, na festivale, v kancelárii, jednoducho všade, kde potrebujete.