Povahu na prvý pohľad nevidíte, ale oblečenie býva v centre pozornosti už hneď v prvých sekundách. Obliecť sa moderne a zaujímavo nie je až tak jednoduché. Každý preferuje iný štýl a vyhovieť nemôžeme každému. Preto by sme sa mali držať pravidla, že by sme mali nosiť oblečené to, čo sa nám páči a v čom sa cítime pohodlne. A to najmä čo sa topánok týka. Zimné obdobie prináša do našich šatníkov najrôznejšie druhy obuvi, no v zimných mesiacoch sú čoraz viac obľúbené snehule. Klasické snehule, aké poznáme z detstva IN rozhodne nie sú. Ide o módne kúsky, ktoré buď milujete alebo nenávidíte.

Zimné snehule

Ugg

Štýlová, obľúbená značka UGG má svojich priaznivcov najmä u ženského pohlavia. Páni tento papučový štýl neobľubujú a na svojich partnerkách by si radšej predstavili opätky. No aj napriek mohutnému vzhľadu pobláznili množstvo ženskej populácie. Ich hlavnými výhodami sú pohodlnosť, keďže sú mäkkučké, máte pocit akoby ste mali nohy naozaj v papučiach. Okrem toho sú aj maximálne teplé a chodidlo zohrejú aj v tých najväčších mrazoch. Cenovo sa pohybujú v rozmedzí okolo 100-200 Eur podľa modelu.

Zimná obuv

Moon Boot

Ďalším z málo pochopenej zimnej obuvi je značka Moon Boot. Neforemné, eskimácke snehule sú však obľúbeným kúskom mnohých celebrít. Na luxusné lyžovačky si nič iné ani nevieme predstaviť. Môžete sa rozhodnúť medzi dvoma druhmi. Vysoké Moon Booty sú viac nápadné a skutočne do veľkého snehu. Nízke vám ochránia len chodidlo, ale na bežné nosenie sú vhodnejšie. Skutočne robustný vzhľad na chodidle však nepôsobí v snehu vtipne. Cenovo sa pohybujú okolo 100 Eur. Za novšie kolekcie si však priplatíte. 

Pokiaľ sa so svojim zimným outfitom rady vyhráte, vo vašom šatníku by tieto dvoje značky zimnej obuvi rozhodne nemali chýbať. Nie každý bude s nimi stotožnený, ale výberom správnej bundy či kožuchu budete neprehliadnuteľná.