S pribúdajúcim vekom dochádza aj k zmene stavu pokožky. S týmto súvisí aj zmena kvality pokožky a vznik vrások. Aby sme zachovali dostatočnú hydratáciu a pevnosť pokožky, mali by sme preventívne používať krémy proti vráskam Shemen Amour. Kozmetika Shemen Amour je vytvorená z kvalitných zložiek, ktoré dodajú vašej pleti tú správnu výživu! Až do hĺbky!

protivráskový krém na tvár

Tieto krémy obsahujú kvalitné zložky ako – prírodný olej s vysokou koncentráciou EFA, ktorá predstavuje unikátnu a inovatívnu formulu proti starnutiu, ďalej omega 3-6 mastné kyseliny, minerály z Mŕtveho mora, vitamín E – nepostrádateľný pre kvalitu pleti, zlatý prášok, antioxidanty, kolagén, kyselinu hyalúronovú a rastlinné oleje.

Vysoký obsah konopného oleja, zlatého prášku a výťažkov z Mŕtveho mora, urýchli proces regenerácie a detoxikácie pokožky.

krem na pleti

Všetky tieto zložky obsiahnuté v našich krémoch sú nepostrádateľné pre výživu a ochranu zrelej pleti aj po 40-ke! Vyživia vašu pleť do hĺbky, dodajú potrebnú hydratáciu a pevnosť! Už žiadne pribúdajúce vrásky!

Výživné zložky ako kolagén a kyselina hyalúronová sú nevyhnutné pre tvorbu a regeneráciu buniek pokožky! Prírodné oleje a výťažky z Mŕtveho mora sa zas postarajú o pevnosť a pružnosť vašej pokožky aj počas spánku (vďaka našim nočným krémom)!

Vyberte si z našej širokej ponuky produktov určených pre zrelú pleť za bezkonkurenčné ceny! Len u nás kvalitná kozmetika za skvelé ceny!

Okrem krémov na tvár, si môžete zakúpiť aj telové krémy proti starnutiu pokožky tela! Taktiež nezabudnite vyskúšať našu špeciálnu novinku – protivráskovú výplň s kyselinou hyalúronovou na tvár! Všetky tieto produkty sú za výbornú cenu už od 14 eur!

Darujte na Vianoce to, čo poteší každú ženu po 40-ke! Kvalitná kozmetika! Potešte teda seba, svoju mamu, sestru alebo kolegyňu skvelým darčekom za skvelú cenu!