Mnohí ľudia túžia po zmene, no len málokto má odvahu na to, aby ju skutočne vykonal. Zmena si totiž vyžaduje veľkú dávku odvahy, nech je akákoľvek. Nemôžete porovnávať malú zmenu s veľkou a revolučnou. Prečo? Pretože sú to jednoducho diametrálne odlišné veci. Pre každého je zmena niečo iné a pre každého znamená pojem veľká zmena niečo iné. Je to spôsobené hlavne tým, že každý z nás je jedinečná osobnosť, ktorá sa potrebuje prejaviť. Práve preto by ste Mali nad každou jednou zmenou uvažovať. No nad niektorými nemusíte premýšľať, úplne stačí, keď sa toho chytíte a urobíte to. Prečo by ste predsa nemohli, keď je to taký dobrý nápad?

led pás

Jedným z takýchto perfektných nápadov, vďaka ktorým sa môžete realizovať je umiestniť led pás do vášho domova. Možno ste si teraz pomysleli, že to predsa nie je žiadna zmena, ale mýlite sa. Je a veľmi veľká. Pretože práve vďaka tomu, že zmeníte osvetlenie vo vašom domove, sa môžu začať diať veci, o ktorých sa vám ani nesnívalo. Jedna malá zmena pritiahne ďalšiu. A vy zrazu zistíte, že sa vám pomaly, ale isto mení celý váš život od základov. Je dôležité, aby ste každý jeden výkyv vnímali ako pozitívum, ktoré do vášho života jednoducho muselo prísť. Bez neho by ste to neboli vy a bez neho by to jednoducho nebol váš život.

led růžový pásek

PREČO BY STE VŠAK SVOJ ŽIVOT NEMOHLI ZMENIŤ ŠTÝLOVÝM OSVETLENÍM?
Na toto odpoveď nedostanete. Najlepšie na tom je, že sami ani neviete, čo s vaším domovom robí iná farba. Či tomu veríte, alebo nie, psychológia farieb skutočne funguje, preto nezostaňte len pri klasických bielych či žltých odtieňoch. Vybláznite sa na tom a vytvorte zo svojej kuchyne či kúpeľne, alebo obývačky miesto, ktoré pre vás bude symbolizovať to, čo farba. Fialová pre pokoj a harmóniu. Modrú pre produktivitu, zelenú pre harmóniu. Nič vám nebráni ani v tom tie farby nakombinovať a pohrať sa s nimi.