Mnoho žien si myslí, že budú krásne iba v tom prípade ak na tvári budú mať make-up. Alebo tony make-upu. Oveľa krajšími sú však dievčatá a ženy, ktoré si na tieto prípravky veľmi nepotrpia a vsadzujú na prirodzenú krásu. A verte či nie, aj muži majú takéto ženy viac v obľube. Ako sa dopracovať k tomu, aby sme boli prirodzene krásne?šťastné dievča.jpg
Tipy a triky pre prirodzenú krásu

  • byť spokojná sama so sebou
  • používať prírodné masky, ktoré sú pleti bližšie
  • usmievať sa

Poslednému bodu „usmievať sa“ by sme chceli v tomto článku venovať obzvlášť väčšiu pozornosť. Úsmev je znakom šťastia, spokojnosti, lásky. Čo však v prípade, že by ste sa chceli usmievať, no nemáte (podľa Vás) pekné zuby?
O zuby sa pravidelne starajte
Myslíme tým, skutočne pravidelne. Zuby by sa mali umývať 2-3x do dňa. Ak Vám naozaj záleží na tom mať zuby pekné, dodržujte ich pravidelné čistenie. Nielen zuby, ale aj ďasná sa Vám za to poďakujú. Okrem toho prechádzate vzniku kazov, prípadne iných vážnejších problémov. Čím skôr s tým začnete, tým lepšie!biele zuby.jpg
Používajte bieliace zubné pasty
Ak je Vašim snom mať biele zuby, no nemáte peniaze na to, aby ste si zuby dali vybieliť stomatológom, skúste bieliace zubné pasty. Ak si v obchode budete vybrať spomedzi množstvo pást, dajte si pozor na RDA. RDA je index abrazivity v zubných pastách, Najlepšie je pasty voliť s RDA v rozmedzí 5-13, pretože takáto pasta je pre zuby prirodzená, nepoškodzuje zubnú sklovinu a  tým ostávajú Vaše zuby naďalej silné.
Elektrické a sonické zubné kefky
Tieto kefky dokážu Vaše zuby vyčistiť oveľa dôkladnejšie a precíznejšie ako obyčajné zubné kefky. Môže za to počet kmitov za minútu. Vhodné je voliť také kefky, ktoré majú cca 40 000kmitov/min. Odstraňujú žltý povlak zo zubov a Vaše zuby budú už po pár dňoch vyzerať o dosť belšie. Väčšina má aj časovač (2 minúty) a kefka sa vypne. Vďaka tomu viete či ste si zuby čistili tak dlho, ako sa odporúča.