Človek je tvor, ktorý dlho neobsedí na jednom mieste. Potrebujeme sa hýbať a len málokto z nás je nastavený tak, že nechce robiť nič, len ležať na gauči. To sú skôr výnimky, ktoré potvrdzujú pravidlo. Je jasné, že sa proste potrebujeme nejako rozvíjať. A keď nájdeme vec, ktorá nás posúva dopredu, už sa jej určite nechceme vzdať ani za nič. To platí ale aj v partnerskom vzťahu. Nemôžeme nášmu partnerovi brať jeho koníček, nech by bol akokoľvek otravný. Je to jednoducho jeho súčasť a my sa s tým musíme zmieriť. Inak to proste nejde. Verte tomu, že každý musí mať niečo, čo je len jeho a práve preto musíte nechať vášho partnera, aby sa venoval tomu, čo ho skutočne baví.

teleskopická udice

Pre každého je zábavné niečo iné. Keď však nájdete svoju záľubu, je pekné, keď vás v nej partner podporuje a nedeprimuje vás. Určite nie je vhodné, aby ste svojmu partnerovi robili prednášky o tom, prečo ste minuli peniaze na teleskopické udice. Prečo by mu alebo jej to malo prekážať? Sú to vaše peniaze a vy najlepšie viete, koľko peňazí môžete na čo minúť. Keď sa nebudete podporovať a budete sa rozčuľovať kvôli drobnostiam, môže sa stať, že sa skutočne rozhádate a hádky budú pokračovať.

udička

Keď sa však rozhodnete, že svojho partnera podporíte a ešte lepšie, keď prejavíte záujem o to, čo ho baví, stanete sa v jeho očiach neprekonateľnou osobou. Viete, čo pre neho bude znamenať, keď mu napríklad ešte aj navrhnete, že to chcete skúsiť? Milé ženy, pre chlapa je určite perfektné, keď sa ho opýtate či s ním môžete ísť na ryby. Ukážete mu tým, že vás to naozaj zaujíma a verte tomu, že je to pohladenie na duši. No napriek tomu by ste mali myslieť na to, že aj tráviť čas osamote je prospešné. Určite sa mu potom nenúkajte na každú rybačku. Musíte mať predsa občas aj čas pre seba, no nemyslíte? V partnerskom vzťahu je to skutočne veľmi dôležité.