Pre mnohých z nás sú naše osobné automobily doslova ako naše deti, preto týmto našim štvorkolesovým miláčikom venujeme aj patričnú pozornosť. O to je pre nás ťažšie, ak sa nášmu automobilu stane niečo nečakané, čo značne znetvorí jeho vzhľad, na ktorý sme veľmi hákliví. Tých možností ako dnes môže prísť naše auto k „úrazu“ je naozaj mnoho. Všetci veľmi dobre vieme, aká je dnes situácia na našich parkoviskách. Miesta na parkovanie sú úzke, navyše mnohí parkujú na čiarach, takže k nechcenému oškretiu auta tu nemá nikto ďaleko. Niekedy aj nejaký dobrák bez cúvacích senzorov dokáže zastaviť až na našom blatníku. Následky takýchto stretov nie sú práve príjemné, takže následne hľadáme ako dostať naše auto do pôvodného stavu.

metalíza auta

Skúšame hľadať servis alebo nejakého majstra, ktorí nám to dokážu dať do poriadku. Takéto opravy sú však veľmi časovo náročné a po finančnej stránke to nie je o nič lepšie. A ak aj nakoniec nájdeme správneho človeka alebo servis, ktorí to dokážu spraviť, výsledok nás môže niekedy veľmi nemilo prekvapiť. Tvar, ktorý malo naše auto predtým, je nejaký iný, alebo odtieň, ktorý majstri naniesli na pôvodný lak je už z diaľky úplne iný, takže auto vyzerá ako zo zlého sna a pri platení za takúto prácu sa nám tisnú slzy do očí.

blatník auta

No našťastie dnes už existuje spôsob ako takéto nepríjemné preliačiny môžeme opraviť veľmi rýchlo, lacno a výsledok je až neuveriteľne presný. Ide i opravu preliačin pomocou metódy PDR – Paintless dent repair. Výsledný efekt je preto vynikajúci, lebo na rozdiel od predošlých zastaralých metód, oprava pomocou metódy PDR nepotrebuje pri svojej práci opravenú karosériu prelakovať. Starý preliačený lak sa zreparuje a auto preto vyzerá na 100 % ako predtým. Takže ak potrebujete opravu preliačin na aute https://www.autopdr.sk/, kontaktujte špecialistov, ktorí vyčaria úsmev na vašej tvári.